Cixi Changhe Leyou Sanitary Ware Factory

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Cixi Changhe Leyou Sanitary Ware Factory şirket Profili
  • Çin Cixi Changhe Leyou Sanitary Ware Factory şirket Profili
Şirket ayrıntıları
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı
Markalar: LeYou
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 50,000,000-200,000,000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

Yıllarca süren istikrarlı gelişmeden sonra, LeYou, kaliteli El Pet Duşu, Shattaf, El Duşu, oluklu metal hortum, redüktör, boru bağlantı parçaları birliği geliştirmek ve işimizi işletmek için kapsamlı bir yetenek geliştirdi.Uygun fiyata iyi ürünler üretmek ve aynı zamanda topluma hizmet etmek.Kurumsal marka yaratmak, şirketimizin uzun yıllardır yönetim stratejisidir.Şirketimiz, müşterilere uygun, verimli ve kusursuz hizmetler sunabilen yüksek kaliteli bir pazarlama yeteneği ekibi yetiştirmiştir.Çalışanlarımızın ideallerini şirketin hedefleriyle yakından ilişkilendirmeye ve şirketimizi birleşik, sevgi dolu, birleşik ve girişimci bir kuruluş haline getirmeye kararlıyız, Artık müşterilere kaliteli hizmetler sunmak ve müşteriler için kar yaratmak için son derece yetenekli bir ekibimiz var.İyi hizmet ve kaliteye ihtiyacınız varsa, lütfen bizi seçin.

Şiddetli pazar rekabeti karşısında, Banyo Duş Başlığı ve Hortum Şampuan Duş Hortumu Push Fit Duş Spreyi'mizin uluslararası pazarı hızla yakalamasını sağlamak için kendi yönetimimizi ve geliştirme yönümüzü sürekli olarak mükemmelleştireceğiz.Kurumsal kültür, bir işletmenin temel rekabet gücünün anahtarı ve gelişiminin arkasındaki itici güçtür.Sektörün ileri teknolojisinden ders almaya ve verimli ekipman sunmaya devam eden firmamız, ürünlerimiz tüm dünyada satılmaktadır.

Geçmiş

LeYou 2014 yılında kurulmuştur.

Hizmet

Şirketimiz, Pazarın Talebine Uygun Ürünleri Araştırmak İçin Büyük Fon ve Beyin Yatırımı Yapmaktadır.Üst Düzey Araştırma Grubu, Gelişmiş Cihaz ve İyi Bilimsel Atmosfer, Ürünlerimizin Çoğunun CE, ACI, CAS vb. Gereksinimlerine Uygun, Kararlı ve Güvenilir Kaliteyi Sağlar.Ağırlıklı olarak Orta Doğu, İngiltere, Brezilya, Almanya, Rusya, Avustralya, Yunanistan, Hollanda, ABD, Kanada, İrlanda, Avusturya, İran, Türkiye, İsveç, Romanya, Bulgaristan, Polonya gibi Yurtdışında Satılmaktadır. .

Şirketin mevcut tescilli ticari markası XUYA .Shattaf, El Duşu, vb. Şirket üretimi, yüksek dereceli banyo duşunda yaygın olarak kullanılmaktadır.Sıkı kalite yönetimi ve itibarı nedeniyle ürünlerimiz güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu, Güney Amerika ve Avrupa ile diğer ülke ve bölgelere satılmıştır.

Ekibimiz

Sektörün ileri teknolojisinden ders almaya ve verimli ekipman sunmaya devam eden firmamız, ürünlerimiz tüm dünyada satılmaktadır.